Tento web je součástí projektu BDSM.CZ

Workshop Úplné základy vázání v Brně s Joan

Datum: 26. 11. 2022 11:00 - 18:00 Vložit do Outlooku vložit do Outlooku...
Místo: Brno Podrobnější informace podrobnější informace...
Pořadatel: Ala
Vstup: viz informace v popisu akce
Stav: viz informace v popisu akce
Workshop Úplné základy vázání s Joan von Brook 
Brno, 26.11.2022 od 11h

Někde jste vázání viděli a zaujalo vás? Chcete ochutnat, jaké to je, než se rozhodnete pro techničtější workshopy? Nebo někdo z vašich známých? Pak vás zveme na workshop vedený skvělou riggerkou, modelkou a lektorkou Joan von Brook, která výjimečně zavítá učit do Brna.  

Na tomto workshopu se naučíte  úplné základy vázání. A nebude to jen  technika. Provazem je totiž možné nejen spoutávat, ale také hladit, objímat a vést jako při tanci a spoustu dalšího podle nálady vás obou.

Příjemnou a hravou formou se naučíte používat  jediný provaz   k tomu, abyste zaměstnali mysl vašeho partnera tak, že vše kolem přestane existovat. Uvidíte, že vázání se skládá ze spousty elementů a naučíte se je poskládat dle vlastní nálady a chuti svého partnera tak, abyste dokázali pro sebe a svého partnera vytvořit “bublinu”, ve které čas a prostor přestane existovat.

U jednoho provazu ale nezůstane. Použijeme více provazů, kterými tou nejjednodušší technikou partnera spoutáme do různých pozic, vhodných například i do postele.
Na své si přijdou také vázaní, kteří dostanou příležitost sami ovlivnit průběh a výsledek vázání při různých cvičeních. Naučí se nejen rozpoznávat signály svého těla, ale také kdy a jak je sdělovat svému partnerovi.

Na programu tak bude zejména:

  • používání provazu a manipulace s ním
  • základní vázání a jejich možnosti
  • komunikace prostřednictvím provazu
  • minimalistické a efektní způsoby vázání
  • základy bezpečnosti

Pokročilost: Workshop je vhodný pro začátečníky i mírně pokročilé.

Kdy: 26.11.2022, otevření prostor v 10:30, workshop 11-18 (s přestávkou na oběd)
Kde: Brno - adresa bude sdělena při registraci
K dispozici je kuchyňka, káva a čaje. Další občerstvení dle vlastní chuti si vezměte s sebou. Nápoje do sálu pouze v uzavíratelné lahvi. V blízkém dosahu není restaurace, jídlo ale lze objednat.
• Vstup do objektu je možný pouze po přezutí a do sálu už jen bez bot.

Vezměte si s sebou:
• Pohodlné oblečení
• 4-6 provazů. Vhodná délka provazů je 7,5-8,5 metrů. Provazy si bude možné půjčit v omezeném množství na místě (připište vzkaz do poznámky při registraci)  a možná i koupit  (není zaručeno).

• Na akci je nutné se zaregistrovat na mailu: AlaFB (zavinac) seznam (tecka) cz
• Platba za WS 650,-/osobu - možnosti platby obdržíte po přihlášení

Máte chuť přijít na workshop, ale není s kým? Napište nám vzkaz při registraci nebo na mail, POKUSÍME SE pomoct v předstihu z již přihlášených osob sestavit dvojice. Dejte nám při registraci vědět, jestli chcete vázat nebo být vázaná/ý, s mužem nebo ženou.

Hezký den
Ala