Tento web je součástí projektu BDSM.CZ

Únorový bondage workshop na Andělu

Datum: 16. 2. 2019 10:00 - 16:00 Vložit do Outlooku vložit do Outlooku...
Místo: Praha - Smíchov Podrobnější informace podrobnější informace...
Pořadatel: BorgSM
Přednášející: BorgSM
Vstup: je nutno se předem registrovat
Stav: akce již proběhla

Kdy: 16.2.2019 v 10h (předpokládaný konec okolo16h)
Kde: Praha - Smíchov
Kapacita: 6 párů
Srdečně Vás zveme na bondage workshop prozačátečníky a mírně pokročilé. Není podmínkou ani nutností účast na minulýchresp. předcházejících workshopech. Pokud si čímkoli nejste jisti rád Vám vašedotazy zodpovím.
Co musíte znát? Vůbec nic - workshop je určenýprimárně jak pro začátečníky, kteří ještě s provazem téměř nepřišli dokontaktu, až po mírně pokročilé, kteří si rádi zopakují základy a obohatí se onové poznatky. Dle náročnosti tématu budou případně účastníci rozděleni do dvouskupin dle zkušeností , kdy ti zcela začínající se budou věnovat základní problematicejednotlivých témat a ti zkušenější si zopakují své poznatky a seznámí se svybranými variantami. 


Téma workshopu:

• Práce se smysly – bodyhandling akombinace

• Rychlost vs Technika  – jak trénovat efektivitu

• Vázání rukou – alternativní způsoby          

Práce se smysly  – práce se smysly je nedílnou součástí vazánía vytváří atmosféru, která je často velmi neopakovatelná. Jedním s velmiúčinných a jednoduchých prvků je zapojení do práce se smysly prácis tělem. Ukážeme si několik jednoduchých způsobů, kdy každý si bude mocizvolit dle své pokročilosti více či méně obtížný způsob.

Rychlost vs Technika  – jak trénovat efektivitu. Často se setkáváms tím, že zejména při začátcích jsou i jednoduchá vázání náročná na čas.V tomto bloku si ukážeme jak trénovat či odstranit překážky , kterénarušují plynulost vázání případně jak hledat způsoby, aby vázání nebylo propartnera či partnerku nudné a zdlouhavé.  

Vázání rukou – alternativní způsoby –alternativních způsobů vázání rukou existuje nepřeberné množství tzn. Vázání rukoubez využití „klasického“ velmi využívaného TK. Dle účastníků a stupněpokročilosti si ukážeme jednodušší a případně i nějaký náročnější způsob.

Co s sebou:
V blízkém okolí je několik restaurací a nákupnícentrum Nový Smíchov. Taktéž bude k využití i varná konvice. Vždy radějipočítejte s tím, že vám může být chladněji, tak si sebou vezměte něco napřehození, ať nejste po přestávce zbytečně ztuhlí chladem. Na rychlý přísunenergie je dobré mít i něco sladkého, rozhodně si nezapomeňte pohodlné oblečenípro vázání, přezůvky, podložku nebo karimatku a minimálně 4 jutové nebo konopnéprovazy v délce minimálně 8 metrů. Šátek (nejlépe dva), stačí úplně obyčejnýběžný čtyřcípý, materiál bavlna nebo jiný vám příjemný. Doporučuji se dobudoucna vybavit minimálně 4ks provazu po 8 metrech a později 8ks. Průměr provazu5 nebo 6mm. V místě bude možnost zakoupení či zapůjčení omezeného množstvíprovazů pouze po předchozí domluvě, nejlépe svůj zájem napište do poznámky přiregistraci.
Praktické informace o tom co s sebou najdete i vtomto článku: 
http://www.borgbondage.eu/2015/10/30/co-s-sebou-na-vazaci-workshop/
Cena: 350,- na osobu převodem

* ceny jsou uvedeny na osobu, tento workshop jepárová záležitost tudíž je třeba hradit částku za dvě osoby, součástí úplnéregistrace je i úhrada kurzovného
Výše kurzovného je uvedena v popisu akce stejně,jako zda se registruje po osobách či párech. V případě, že kurzovné vypsánojako cena za osobu a registruje se v párech, je třeba cenu vynásobit a uhraditna číslo účtu: 670100 - 2213916679/6210 jako variabilní symbol použijtetelefonní číslo, pod kterým jste se registrovali bez mezinárodní předvolby a dopoznámky napište své jméno či přezdívku. Po přijetí platby Vám bude naregistrační email zaslána zpráva s potvrzením registrace a všemi nutnýmidoplňujícími informacemi včetně navigace na místo konání akce. Minimální účast prokonání workshopu jsou čtyři řádně zaregistrované páry. V případě, že tatopodmínka nebude splněna, bude workshop zrušen a již zaregistrovaným vrácenokurzovné zpět. 
Registrace bude probíhat prostřednictvím [email protected] 
Po registraci obdržíte přesnou navigaci do místakonání workshopu. V případě, že nemáte partnera nebo partnerku, napište nakontaktní email včetně kontaktu na sebe. Nespoléhejte však, že se nám podaříVám protějšek zprostředkovat – můžeme být nápomocni Vás zkontaktovat. 

PS: Odkazy na články dočasně nebudou fungovat doplné obnovy stránek.

V případě obtíží s registrací a případné dalšídotazy pište na email: [email protected]
Těšíme se na Vás