Tento web je součástí projektu BDSM.CZ

Listopadový bondage workshop na Andělu 2

Datum: 24. 11. 2018 10:00 - 16:00 Vložit do Outlooku vložit do Outlooku...
Místo: Praha - Smíchov Podrobnější informace podrobnější informace...
Pořadatel: BorgSM
Přednášející: BorgSM
Vstup: viz informace v popisu akce
Stav: viz informace v popisu akce

Kdy: 24.11.2018 v 10h (předpokládaný konec okolo16h)
Kde: Praha - Smíchov
Kapacita: 6 párů
Srdečně Vás zveme na bondage workshop prozačátečníky a mírně pokročilé. Není podmínkou ani nutností účast na minulýchresp. předcházejících workshopech. Pokud si čímkoli nejste jisti rád Vám vašedotazy zodpovím.
Co musíte znát? Vůbec nic - workshop je určenýprimárně jak pro začátečníky, kteří ještě s provazem téměř nepřišli dokontaktu, až po mírně pokročilé, kteří si rádi zopakují základy a obohatí se onové poznatky. Dle náročnosti tématu budou případně účastníci rozděleni do dvouskupin dle zkušeností , kdy ti zcela začínající se budou věnovat základní problematicejednotlivých témat a ti zkušenější si zopakují své poznatky a seznámí se svybranými variantami. 


Téma workshopu:

• Práce se smysly – vázání poslepu

• Freestyle – volné vázání

• Futumomo – vázání složené nohy 

Práce se smysly  – práce se smysly je nedílnou součástí vazánía vytváří atmosféru, která je často velmi neopakovatelná. Jedním s velmiúčinných a jednoduchých prvků je vázání poslepu, které dokáže zcela změnitcelkový pocit a dojem pro oba partnery.

Freestyle  – jinak také volné vázání, je formou vazání oproštěnouod běžných vzorců či běžně používaných způsobů. Ukážeme si několik možností jak na volné vázání pohlížet a rozsahmožností je opravdu nepřeberný od velmi jednoduchých a účinných forem až pokomplexní struktury.

Futumomo  –  vázánísložené nohy ( a nejen nohy) – patří mezi nejzákladnější prvky východníhopojetí vázání. A velmi často je využíváno i pro závěsy. Ukážeme si několikrůzných forem a možností a zejména na co dávat pozor, aby vázání bylo vždybezečné a stabilní.

Co s sebou:
V blízkém okolí je několik restaurací a nákupnícentrum Nový Smíchov. Taktéž bude k využití i varná konvice. Vždy radějipočítejte s tím, že vám může být chladněji, tak si sebou vezměte něco napřehození, ať nejste po přestávce zbytečně ztuhlí chladem. Na rychlý přísunenergie je dobré mít i něco sladkého, rozhodně si nezapomeňte pohodlné oblečenípro vázání, přezůvky, podložku nebo karimatku a minimálně 4 jutové nebo konopnéprovazy v délce minimálně 8 metrů. Šátek (nejlépe dva), stačí úplně obyčejnýběžný čtyřcípý, materiál bavlna nebo jiný vám příjemný. Doporučuji se dobudoucna vybavit minimálně 4ks provazu po 8 metrech a později 8ks. Průměrprovazu 5 nebo 6mm. V místě bude možnost zakoupení či zapůjčení omezenéhomnožství provazů pouze po předchozí domluvě, nejlépe svůj zájem napište dopoznámky při registraci.
Praktické informace o tom co s sebou najdete i vtomto článku: 
http://www.borgbondage.eu/2015/10/30/co-s-sebou-na-vazaci-workshop/
Cena: 350,- na osobu převodem

* ceny jsou uvedeny na osobu, tento workshop je párová záležitost tudížje třeba hradit částku za dvě osoby, součástí úplné registrace je i úhradakurzovného