Tento web je součástí projektu BDSM.CZ

Dubnový bondage workshop na Andělu

Datum: 21. 4. 2018 10:00 - 16:00 Vložit do Outlooku vložit do Outlooku...
Místo: Praha - Smíchov Podrobnější informace podrobnější informace...
Pořadatel: BorgSM
Přednášející: BorgSM
Vstup: viz informace v popisu akce
Stav: viz informace v popisu akce

Organizace: Borg
Lektor: Borg
Kdy: 21.4.2018 v 10h (předpokládaný konec okolo 16h)
Kde: Praha - Smíchov
Kapacita: 6 párů
Srdečně Vás zveme na bondage workshop pro začátečníky a mírně pokročilé. Není podmínkou ani nutností účast na minulých resp. předcházejících workshopech. Pokud si čímkoli nejste jisti rád Vám vaše dotazy zodpovím.
Co musíte znát? Vůbec nic - workshop je určený primárně jak pro začátečníky, kteří ještě s provazem téměř nepřišli do kontaktu, až po mírně pokročilé, kteří si rádi zopakují základy a obohatí se o nové poznatky. Dle náročnosti tématu budou případně účastníci rozděleni do dvou skupin dle zkušeností , kdy ti zcela začínající se budou věnovat základní problematice jednotlivých témat a ti zkušenější si zopakují své poznatky a seznámí se s vybranými variantami. 
Téma workshopu:
• Intenzivní vázání 
• Praktické vázání 
• Interakce v provazech

Intenzivní vázání – při vázání obecně je práce s intenzitou velmi důležitá od jemných nuancí ve formě změny tempa až po velmi intenzivní a sadistické projevy. Tentokrát si ukážeme jak s intenzitou pracovat i v té nejjednodušší formě a stále zachovat bezpečnost i při velmi intenzivních podnětech.
Praktické vázání – praktické vázání zejména zaměřené na všelijaké hrátky musí být zejména bezpečné a co možná nejjednodušší a účinné. Ukážeme si zejména vázání rukou k nohám, různé variace a také vázání k předmětům. 
Interakce v provazech – interakce je při vázání nosným prvkem všech prožitků, nálad, projevů i informací a je nedílnou součástí vzájemné komunikace. Jde o velmi obsáhlé téma na mnoho hodin ukázek a výkladů. Vyzkoušíme si způsob zaměřený na čtení řeči těla a to různými způsoby včetně využití provazů.
Co s sebou:
V blízkém okolí je několik restaurací a nákupní centrum Nový Smíchov. Taktéž bude k využití i varná konvice. Vždy raději počítejte s tím, že vám může být chladněji, tak si sebou vezměte něco na přehození, ať nejste po přestávce zbytečně ztuhlí chladem. Na rychlý přísun energie je dobré mít i něco sladkého, rozhodně si nezapomeňte pohodlné oblečení pro vázání, přezůvky, podložku nebo karimatku a minimálně 4 jutové nebo konopné provazy v délce minimálně 8 metrů. Šátek (TENTOKRÁT BUDETE POTŘEBOVAT DVA ŠÁTKY), stačí úplně obyčejný běžný čtyřcípý, materiál bavlna nebo jiný vám příjemný. Doporučuji se do budoucna vybavit minimálně 4ks provazu po 8 metrech a později 8ks. Průměr provazu 5 nebo 6mm. V místě bude možnost zakoupení či zapůjčení omezeného množství provazů pouze po předchozí domluvě, nejlépe svůj zájem napište do poznámky při registraci.
Praktické informace o tom co s sebou najdete i v tomto článku: 
http://www.borgbondage.eu/2015/10/30/co-s-sebou-na-vazaci-workshop/
Cena: 350,- na osobu převodem (cena platí nejpozději tři dny před konáním) 400,- na osobu pro přihlašující se na poslední chvíli 
* ceny jsou uvedeny na osobu, tento workshop je párová záležitost tudíž je třeba hradit částku za dvě osoby, součástí úplné registrace je i úhrada kurzovného
Výše kurzovného je uvedena v popisu akce stejně, jako zda se registruje po osobách či párech. V případě, že kurzovné vypsáno jako cena za osobu a registruje se v párech, je třeba cenu vynásobit a uhradit na číslo účtu: 670100 - 2213916679/6210 jako variabilní symbol použijte telefonní číslo, pod kterým jste se registrovali bez mezinárodní předvolby a do poznámky napište své jméno či přezdívku. Po přijetí platby Vám bude na registrační email zaslána zpráva s potvrzením registrace a všemi nutnými doplňujícími informacemi včetně navigace na místo konání akce. Minimální účast pro konání workshopu jsou čtyři řádně zaregistrované páry. V případě, že tato podmínka nebude splněna, bude workshop zrušen a již zaregistrovaným vráceno kurzovné zpět. 
Registrace bude probíhat prostřednictvím emailu [email protected] 
Po registraci obdržíte přesnou navigaci do místa konání workshopu. V případě, že nemáte partnera nebo partnerku, napište na kontaktní email včetně kontaktu na sebe. Nespoléhejte však, že se nám podaří Vám protějšek zprostředkovat – můžeme být nápomocni Vás zkontaktovat. 

PS: Odkazy na články dočasně nebudou fungovat do plné obnovy stránek.

V případě obtíží s registrací a případné další dotazy pište na email: [email protected]
Těšíme se na Vás