Tento web je součástí projektu BDSM.CZ

Spank workshop s vystoupením, Brno

Datum: 22. 9. 2017 18:30 - 23:59 Vložit do Outlooku vložit do Outlooku...
Místo: Brno Podrobnější informace podrobnější informace...
Pořadatel: Ala
Vstup: viz informace v popisu akce
Stav: viz informace v popisu akce

Zveme vás na večer plný spanku s vystoupením, s workshopem Petra 005 a Keya Keya pro nováčky i pokročilé, a také s možností povídání, hraní si, i s prostory pro soukromější hrátky.

Kdy: pátek 22.9.2017 od 18:30
Kde: Brno – místo bude upřesněno po přihlášení (kapacita je omezená)

Přihlášení a informace na emailu: AlaFB ( zavinac ) seznam ( tecka ) cz

18:30 – otevření prostor
Pro nováčky je povinný příchod na workshop do 19:00 (při přihlášení mailem připište, že jste nováčci na srazech a workshopech)
19:30 - Malá show aneb Jak si říct o výprask
20:00 až 23:00 – spankový workshop pod vedením Petra 005 a Keya Keya ve velkém sále
Ostatní prostory budou během WS k dispozici ostatním.
23:00 – volná zábava, prostor pro další otázky a odpovědi

Workshop bude uzavřená akce pro opravdové zájemce o spank, o učení se v bezpečném prostředí a s možností postupného aktivního zapojení všech účastníků (na WS si každý, kdo bude chtít, může vyzkoušet vybraný nástroj přímo na modelce nebo na sobě).

Během WS postupně probereme bezpečnost a úvazy vhodné pro spank. Ukážeme si různé druhy nástrojů, názorně předvedeme jejich použití včetně vysvětlení správného zacházení a rizik při špatném zacházení. Poradíme prevenci poranění, vhodnost použití nástrojů na různé části těla. Ukážeme si různé fáze spanku a po celou dobu budeme mít zpětnou vazbu od modelky. Prozradíme triky na tvorbu proužků a dalších stop. Probereme také následnou péči o modelku.

Pokud má někdo zájem být dalším modelem / modelkou pro spank, napište přímo SZ Keya Keya (nebo toto uveďte v přihlašovacím mailu), domluvíme přesně co a jak (přání, hranice). Pokud bude chtít někdo vyzkoušet nástroje na vlastním těle, je možnost se domluvit dopředu (dejte vědět při přihlášení) i na místě i se zkušenějšími spankery.

Akce je vhodná pro páry i jednotlivce. Při přihlášení na WS jako jednotlivec je třeba uvést základní informace (jsem muž / žena / TV, věk, hledám do páru muže / ženu, chci spank dávat / přijímat / obojí). Na akci bude bezpečné prostředí pro učení se s možností kdykoliv přestat a kohokoliv odmítnout.
Platí obecná pravidla pro srazy: http://blog.bdsmlife.cz/Ala/post/993/

Organizátoři si vyhrazuji právo vyloučit z akce účastníky, kteří nebudou pravidla respektovat.

Na akci je nutno se přihlásit na emailu (kapacita prostoru je omezena) : AlaFB ( zavinac ) seznam ( tecka ) cz

S sebou: 100 Kč na vstupné, nástroje vhodné na spank (lze vypůjčit i na místě), provazy (nejsou povinné, lze je půjčit na místě)

K dispozici je káva a čaje, ostatní si přineste dle chuti.

Během celého večera jsou k dispozici prostory pro soukromé / polosoukromé / veřejné hraní si po omezený čas (30 minut). Na dveřích 2 místností v suterénu bude volně k vyplnění pořadník.