Tento web je součástí projektu BDSM.CZ

Srpnový bondage workshop ve Vršovcích

Datum: 12. 8. 2017 10:00 - 16:00 Vložit do Outlooku vložit do Outlooku...
Místo: Praha - Vršovice Podrobnější informace podrobnější informace...
Pořadatel: BorgSM
Přednášející: BorgSM
Vstup: viz informace v popisu akce
Stav: viz informace v popisu akce

Organizace: Borg

Lektor: Borg

Kdy: 12.8.2017 v 10h (předpokládaný konec okolo 16h)

Kde: Praha - Vršovice

Kapacita: 8 párů

 Srdečně Vás zvemena bondage workshop pro začátečníky a mírně pokročilé. Není podmínkou aninutností účast na minulých resp. předcházejících workshopech. Pokud si čímkolinejste jisti rád Vám vaše dotazy zodpovím.

Co musíte znát? Vůbec nic -  workshop je určený primárně jak prozačátečníky, kteří ještě s provazem téměř nepřišli do kontaktu, až po mírněpokročilé, kteří si rádi zopakují základy a obohatí se o nové poznatky. Dlenáročnosti tématu budou případně účastníci rozděleni do dvou skupin dlezkušeností , kdy ti zcela začínající se budou věnovat základní problematicejednotlivých témat a ti zkušenější si zopakují své poznatky a seznámí ses vybranými variantami.

 Téma workshopu:

• Bodyhandling

• Práce s dechem

• Strapado

• Volný trénink          

Body handling  – práces tělem vlastním i partnera – projdeme si několik technik a základníchpostupů, které vám pomohou nejen v bezpečné a pohodné manipulaci, ale taképochopení základních principů mechaniky lidského těla a jeho možností a jak sena ně adaptovat.

Práe s dechem – jedním z velmi intenzivních prožitkůje práce s dechem partnera za využití zejména provazu či polohy těla.Projdeme si několik velmi bezpečných způsobů s různými účinky a zejména sepodíváme na rizika, která je třeba ošetřit, aby nedošlo k nehodě.

Strapado  – vázánírukou jedno z velmi oblíbených vázání, které skrývá i několik nemalýchnároků na koordinaci. Způsobů tohoto vázání je nepřeberné množství nicméně jehonejjednodušší formy jsou vhodné pro všechny bez ohledu na úroveň.

Volný trénink – tuto část a prostor budu zařazovat pravidelně na většiněworkshopů. Bude to prostor pro řešení individuálních dotazů, problémů a tréninktoho co jste se naučili.

 Co s sebou:

 V blízkémokolí je několik restaurací a nákupní centrum Eden. Taktéž bude k využitíi varná konvice. Vždy raději počítejte s tím, že vám může být chladněji,tak si sebou vezměte něco na přehození přes sebe ať nejste po přestávcezbytečně ztuhlí chladem.  Na rychlý přísunenergie je dobré mít i něco sladkého, rozhodně si nezapomeňte pohodlné oblečenípro vázání, přezůvky, podložku nebo karimatku a minimálně 4 jutové nebo konopnéprovazy v délce minimálně 8 metrů. Šátek (TENTOKRÁT BUDETE POTŘEBOVAT DVAŠÁTKY), stačí úplně obyčejný běžný čtyřcípý, materiál bavlna nebo jiný vámpříjemný. Doporučuji se do budoucna vybavit minimálně 4ks po 8 metrech apozději 8ks. Průměr provazu 5 nebo 6mm. V místě bude možnost zakoupení čizapůjčení omezeného množství provazů pouze po předchozí domluvě nejlépesvůj zájem napište do poznámky při registraci.

Praktické informace o tom co s sebou najdete i v tomtočlánku : http://borgbondage.cz/index.php/blog/about-tying/about-ropes/14-co-sebu-na-vazaci-workshop

Cena: 250,- na osobu převodem

* ceny jsou uvedeny na osobu, tento workshop je párová záležitost tudíž jetřeba hradit částku za dvě osoby, součástí úplné registrace je i úhradakurzovného

Výše kurzovného je uvedena v popisu akce stejně jako zda se registrujepo osobách či párech. V případě, že kurzovné vypsáno jako cena za osobu aregistruje se v párech je třeba cenu vynásobit a uhradit na číslo účtu: 670100- 2213916679/6210  jako variabilní symbol použijte telefonníčíslo pod kterým jste se registrovali bez mezinárodní předvolby a dopoznámky napište své jméno či přezdívku. Po přijetí platby Vám bude naregistrační email zaslána zpráva z potvrzením registrace a všemi nutnýmidoplňujícími informacemi včetně navigace na místo konání akce. Minimální účastpro konání workshopu jsou čtyři řádně zaregistrované páry v případě, žetato podmínka nebude splněna bude workshop zrušen a již zaregistrovaným vrácenokurzovné zpět.

Registrace bude probíhat prostřednictvím stránek :

http://borgbondage.cz/index.php/cs/udalosti/workshopy/57-srpnovy-bondage-workshop-ve-vrsovicich

 Po registraciobdržíte přesnou navigaci do místa konání workshopu. V případě , že nemátepartnera nebo partnerku, napište na kontaktní email včetně kontaktu na sebe.Nespoléhejte však , že se nám podaří Vám protějšek zprostředkovat – můžeme býtnápomocni Vás zkontaktovat.

 V případě obtíží s registrací a případné dotazypište na email: [email protected]

Těšíme se na Vás