Tento web je součástí projektu BDSM.CZ

Červencový bondage workshop ve Vršovicích

Datum: 22. 7. 2017 10:00 - 16:00 Vložit do Outlooku vložit do Outlooku...
Místo: Praha - Vršovice Podrobnější informace podrobnější informace...
Pořadatel: BorgSM
Přednášející: BorgSM
Vstup: je nutno se předem registrovat
Stav: akce již proběhla

Organizace: Borg

Lektor: Borg

Kdy: 22.7.2017 v 10h (předpokládaný konec okolo 16h)

Kdy: 29.7.2017 v 10h (předpokládaný konec okolo 16h)

Kde: Praha - Vršovice

Kapacita: 8 párů

 Srdečně Vás zvemena bondage workshop pro začátečníky a mírně pokročilé. Není podmínkou aninutností účast na minulých resp. předcházejících workshopech. Pokud si čímkolinejste jisti rád Vám vaše dotazy zodpovím.

Co musíte znát? Vůbec nic -  workshop je určený primárně jak pro začátečníky,kteří ještě s provazem téměř nepřišli do kontaktu, až po mírně pokročilé, kteřísi rádi zopakují základy a obohatí se o nové poznatky. Dle náročnosti tématubudou případně účastníci rozděleni do dvou skupin dle zkušeností , kdy ti zcelazačínající se budou věnovat základní problematice jednotlivých témat a tizkušenější si zopakují své poznatky a seznámí se s vybranými variantami.

 Téma workshopu:

• Lechtání vs. bolest

• Volná volba tématu

• Volný trénink          

Lechtání/Bolest  – tototéma je zvoleno jen pro „zahřátí“ a rozproudění mysli i těla. Povíme si a ukážemenejen dopady takových podnětů, ale zejména jak s nimi pracovat bezpečněbez rizik zvyšujících nebezpečí zranění či jakékoli jiné újmy.

Volná volba tématu – tentokrát si každý zúčastněný pármůže zvolit či navrhnout téma které by rád probral či vyzkoušel v rozsahu odnejzákladnějších věcí až po úvod do závěsů.Vzhledem k času a s ohledemna počet zúčastněných vybereme témata společně až v den konání. Samozřejměpo dohodě může být i dalším tématům věnován čas pro volný trénink.

Volný trénink – tuto část a prostor budu zařazovat pravidelně na většiněworkshopů. Bude to prostor pro řešení individuálních dotazů, problémů a tréninktoho co jste se naučili.

POZOR! Workshop bude vypsán ve dvou termínech viz výše na facebooku budevyvěšena jako jedna událost , však na stránkách bude možné se registrovat najednotlivé termíny pro dbejte pozorně na který termín se registrujete .Platístandardní podmínky minimální účasti.

 Co s sebou:

 V blízkémokolí je několik restaurací a nákupní centrum Eden. Taktéž bude k využitíi varná konvice. Vždy raději počítejte s tím, že vám může být chladněji,tak si sebou vezměte něco na přehození přes sebe ať nejste po přestávcezbytečně ztuhlí chladem.  Na rychlýpřísun energie je dobré mít i něco sladkého, rozhodně si nezapomeňte pohodlnéoblečení pro vázání, přezůvky, podložku nebo karimatku a minimálně 4 jutovénebo konopné provazy v délce minimálně 8 metrů. Šátek (mějte vždy raději dva),stačí úplně obyčejný běžný čtyřcípý, materiál bavlna nebo jiný vám příjemný.Doporučuji se do budoucna vybavit minimálně 4ks po 8 metrech a později 8ks.Průměr provazu 5 nebo 6mm. V místě bude možnost zakoupení či zapůjčeníomezeného množství provazů pouze po předchozí domluvě nejlépe svůj zájemnapište do poznámky při registraci.

Praktické informace o tom co s sebou najdete i v tomtočlánku : http://borgbondage.cz/index.php/blog/about-tying/about-ropes/14-co-sebu-na-vazaci-workshop

Cena: 250,- na osobu převodem

* ceny jsou uvedeny na osobu, tento workshop je párová záležitost tudíž jetřeba hradit částku za dvě osoby, součástí úplné registrace je i úhradakurzovného

Výše kurzovného je uvedena v popisu akce stejně jako zda se registrujepo osobách či párech. V případě, že kurzovné vypsáno jako cena za osobu aregistruje se v párech je třeba cenu vynásobit a uhradit na číslo účtu: 670100- 2213916679/6210  jako variabilní symbol použijte telefonníčíslo pod kterým jste se registrovali bez mezinárodní předvolby a dopoznámky napište své jméno či přezdívku. Po přijetí platby Vám bude naregistrační email zaslána zpráva z potvrzením registrace a všemi nutnýmidoplňujícími informacemi včetně navigace na místo konání akce. Minimální účastpro konání workshopu jsou čtyři řádně zaregistrované páry v případě, žetato podmínka nebude splněna bude workshop zrušen a již zaregistrovaným vrácenokurzovné zpět.

Registrace bude probíhat prostřednictvím stránek :

 http://borgbondage.cz/index.php/cs/udalosti/workshopy/56-cervencovy-bondage-workshop-ve-vrsovicich

 Po registraciobdržíte přesnou navigaci do místa konání workshopu. V případě , že nemátepartnera nebo partnerku, napište na kontaktní email včetně kontaktu na sebe.Nespoléhejte však , že se nám podaří Vám protějšek zprostředkovat – můžeme býtnápomocni Vás zkontaktovat.

 V případě obtíží s registrací a případné dotazypište na email: [email protected]

Těšíme se na Vás