Tento web je součástí projektu BDSM.CZ

Rope Spirit III.

Datum: 23. 1. 2016 18:00 - 23:59 Vložit do Outlooku vložit do Outlooku...
Místo: Klub Kotelna, Praha Podrobnější informace podrobnější informace...
Pořadatel: HELL.cz
Vstup: bez registrace
Stav: akce již proběhla

Rope spirit III. je dalším kolem úspěšné Shibari akce z dílny tetovacího studia Hell.
Představí vám čtyři Riggery - Borg, Bugtcher, Nawasabi a Riccar

Pro velký úspěch vám organizační tým Hellu v čele s Ednou připravil již třetí Rope Spirit- večer věnovaný japonské bondáži. Díky skutečně velkému úspěchu předešlých dvou akcí jsme se rozhodli rozšířit program- tentokrát se můžete těšit rovnou na čtyři dvojice performerů, které vám dovolí nahlédnout do srdcí a seznámit se s jejich duchem vázání. Uvidíte půvab odhalených slečen, láskyplné objetí provazem, uslyšíte sténání bolestí i vzrušením. Polovinu vystupujících tvoří hosté ze zahraničí, jednu dvojici jsme v České republice mohli vidět už několikrát, avšak druhou dvojici čeká v českých shibari vodách premiéra. Konkrétní program budeme zveřejňovat postupně.Posledním vystoupením ale večer zdaleka nekončí, pro aktivní nadšence vázání bude připravena play arena se závěsnými body a provazy k zapůjčení. Performeři zůstanou na místě a budou připraveni si s vámi popovídat, poradit nebo probrat vázání. 

Večer otevře svým vystoupením Radek Borg, který je všem příznivcům bondáže v České Republice dobře znám. Můžeme ho potkat na většině shibari akcí, ať už v roli organizátora, vystupujícího nebo návštěvníka. Radek Borg se japonské bondáži věnuje mnoho let a bez nadsázky lze říci, že umění práce s jutou podřídil značnou část svého života. Studuje u zkušených riggerů světových jmen a díky pestré paletě jeho učitelů si v průběhu času vybrousil vlastní riggerský rukopis. V jeho stylu vázání je jasně vidět koncentrace na partnerku a na její prožitek, a i při vázání technicky obtížných figur oko zkušeného diváka vidí, že stejně velký důraz klade na bezpečnost a že má vše přesně pod kontrolou. Jeho partnerkou na třetím Rope Spiritu je půvabná Lucie- návštěvníci letošního Fetish Marketu mohli shlédnout jejich společnou premiéru před diváky, která publiku brala dech. Celým jejich vystoupením prostupuje vzájemný soulad, respekt a důvěra a návštěvníci se mohou těšit na to, že úvodní show bude dokonalou směsí něžného souznění a tradiční japonské bondáže. ( www.borgbondage.cz)

Druhá show se odehraje pod taktovkou našeho hosta z Německa, Nawasabiho a jeho půvabné partnerky Uccelly. Nawasabi patří mezi populární riggery na německé bondážové scéně a jeho učiteli jsou například Osada Steve, Nawashi Kanna nebo Yukimura Haruki. Nawasabi o svém stylu mluví jako o "Klasické semenawě", což je moderní interpretace trýznivé bondáže, která je založená na tradiční technice Akechi Denkiho a jejích odnožích ve školách Osada ryu a Kanna ryu. Nawasabiho styl je čistý, dynamický a odráží se v něm energie a oddanost modelce. V průběhu vystoupení pracuje především se studem a trápením modelky, ale vždy bezpečně. Semenawa není jen o působení bolesti, Nawasbi komponuje krativní a dynamickou árii útrap- a posouvá tak hranice jak modelky, svoje i publika. Vystupuje od roku 2013, kdy bylo jeho vázání k vidění především na něměckých akcích, jako je například Boundcon v Mnichově, a na začátku roku 2014 se začal objevovat na mezinárodních akcích, jako je londýnský BOUND nebo Moscow Knot. ( http//:www.nawasabi.com )

Třetí dvojce performerů je v českých vodách velmi známá, ačkoliv jejich jména zatím společné vystoupení nespojovalo. Co má společného Bugtcher, známý zvrhlík a fanoušek striktních metod a křehká Anea Capaken, která patří bez debaty mezi nejpůvabnější české shibari modelky? Přijďte se podívat, vystoupení této (pro některé fanoušky možná překvapivé) dvojice bude nepochybně stát za to! 

Jako poslední vystoupí dvojice, jejíž jméno zná každý fanoušek Shibari. Riccardo Wildties a Redsabbath jsou italský pár, který se skrývá za projektem Kinbaku Luxuria. Tato dvojice nebude v České Republice poprvé, ale pravidelný návštěvník akcí jistě ví, že jejich show jsou naprosto neuvěřitelným způsobem protkané vzájemnou láskou, respektem, souladem a důvěrou, proto jejich vázání publikum nejen nenudí, ale také jej inspiruje, a že by si ji neměl nechat ujít žádný fanoušek japonské bondáže.. Riccardo patří bezpochyby mezi absolutní světovou špičku mezi riggery a není třeba jej dlouze představovat, avšak pro připomenutí- v průběhu mnoha let si vybrousil zcela nezaměnitelný styl vázání a jako student Akira Naky reprezentuje to nejlepší z Naka ryu, co lze vidět nejen v Evropě, ale skutečně na celém světě. V práci s provazem se zhmotňuje jeho vášeň, nechává průchod svému sadistickému já, ale přesto je ve všech jeho gestech vidět nejen respekt, ale i velmi hluboká láska, kterou ke své partnerce Redsabbath cítí. Jejich vázání je zcela plynulé, nabité emocemi, podkreslené velmi nenápadnou hudbou, a nejeden divák zamáčkl při sledování jejich vystoupení slzu. Tuto dvojici by si rozhodně neměl žádný fanoušek bondáže nechat ujít, virtuozita Riccardova projevu s jutou se zaryje pod kůži opravdu velmi hluboko. www.kinbaluluxuria.com

Začátek akce bude v 18:00, první show v 19:30 a vstupenky bude možno zakoupit jak v předprodeji (který bude včas oznámen), tak na místě, avšak kapacita klubu je omezená. 
Cena vstupenky je 300CZK.