Tento web je součástí projektu BDSM.CZ

Fetishbazar vol.8

Datum: 16. 5. 2014 17:00 - 23:59 Vložit do Outlooku vložit do Outlooku...
Místo: Metropol Bar, Špitálska 61 (Americké námestie), Bratislava Podrobnější informace podrobnější informace...
Pořadatel: Fetish darkclub, Sharene
Vstup: bez registrace
Stav: akce již proběhla
FETISHBAZAR - akce hlavně pro všechny, kteří chtějí prodat, vyměnit, či nakoupit FETISH oblečení a pomůcky. Není to jenom bazar, ale i fetish sraz včetně menší fetish show.

Vzhledem k změně prostoru BDSM klubu a tedy i pravidel v novém BDSM klubu jsou prodejci povinni si zareservovat své prodejní místo. Reservaci proveďte nejpozději do 15. května registrací na bdsmklub.cz, kde do kolonky poznámka napište "prodejce" . Za prodejní místo není vybírán žádný poplatek!

Prodejcem se může stát fyzická osoba nabízející použité, odložené, či zánovní zboží podléhající definici fetish. Jste-li firma s fetish oblečením, které nemůžete prodávat jako nové (použité na focení, přehlídkách apod.) a chcete-li využít Fetish bazar pro prodej, kontaktujte nás (info[at]fetishbazar.cz).
Pošlete fotku/fotky věcí, které chcete prodat a my je umístíme na web jako lákavou informaci pro kupující a zájemce. Fotky se velmi osvědčily a lákají kupující i z daleka.

Vstupné na akci je 100,- a v ceně je celovečerní raut. Vstup je možný v civilním oblečení, nicméně dresscode potěší více. Prodej, či nákup na bazaru není podmínkou vstupu na akci, přijít může tak každý. 

Bazar bude probíhat od 18:00 do vyprodání zboží (odhadem do 22:00), poté vás čeká krásné překvapení a volná zábava: můžete vyvětrat své fetish outfity, nahodit, co jste si zrovna pořídili, popovídat si se stejně zaměřenými, hrát si v tematických místnostech....

Otevření prostor: 17:00
Vstupné: 100,-
Kto neznáte novou adresu si o ni prosím napište na [email protected]