Tento web je součástí projektu BDSM.CZ

Velikonoční Tantra BDSM & PlayParty

Datum: 18. 4. 2014 18:00 - 20. 4. 2014 17:00 Vložit do Outlooku vložit do Outlooku...
Místo: Světlo Slunce Podrobnější informace podrobnější informace...
Pořadatel: Jana Götzová
Vstup: viz informace v popisu akce
Stav: viz informace v popisu akce

Srdečně Vás zveme na tento celo-víkendový tantrický workshop, na kterém se můžete těšit na program plný překvapení a prozkoumávání našeho vztahu k dominanci, submisi, sami k sobě a svým touhám i stínům. Čekají nás taky nádherné a odvážné BDSM rituály a techniky, které jsou klenotem projektu "Vědomé BDSM". Neděli zakončíme PlayParty, kde si můžete vyzkoušet různé scénáře a role a přinést nebo zapůjčit oblíbené kostýmy. Na akci jsou srdečně zváni taky všichni noví zájemci a otevření lidi! Pro ty, co se nemohou zúčastnit úvodního pátečního večera je možné přidat se k nám až v sobotu, cena však zůstává stejná.

"Bijeme ženy, protože je milujeme. Nejde o žádné násilí." – zní nadpis anglického článku na téma Velikonoční tradice v ČR. Tento rituál má symbolický význam, muž dávající ženě "výprask" vyjadřuje, že mu na ní záleží. Podle tradice jí má taky přinést pevné zdraví a dlouhé mládí. V každém případě bič je skvělý nástroj, který dokáže rozproudit energii v těle a učinit pokožku citlivější pro doteky něžné. Na tomto workshopu se kromě jiného otevřeme naší schopnosti dávat a přijímat jako hravý a vzrušující rituál.

Workshopy „Vědomé BDSM" nabízí netradiční pohled na to, co se stane, když se spojí svět Tantry se světem BDSM. Hravou formou a v bezpečném prostředí prozkoumáváme témata dominance/submise, moci/bezmoci, vedení/odevzdání se. Můžeme se dotknout nejen našich hranic, ale taky starých zranění, pocitů studu, viny, nespravedlnosti nebo ponížení a podívat se, jak je transformovat. Workshop má pokaždé jiný program. Pro koho je workshop určen? - Pro ženy i muže všech orientací, jednotlivce nebo páry, preferována je určitá zkušenost s osobnostně-rozvojovým workshopem a vědomou sexualitou.

Jaké jsou podmínky účasti? - Přihlášení se e-mailem, uvedení jména a kontaktu na mobil, pocit komfortu a akceptace alespoň částečné nahoty. Co si vzít sebou? - Pohodlné oblečení, sárong, šátek na oči, oblíbený kostým (pokud máte) Bližší informace ohledně zálohy a pod. vám budou zaslány e-mailem. Cena: JEN 2.100,-/4.000,- pár PŘI PLATBĚ DO 31.3. ! Pak 2.300,-/4.400,- pár Záloha: 1.100,-/2.000,- pár + doplatek na místě Možnost přespání v centru na matraci: 200,-/noc VČASNÁ REZERVACE NUTNÁ, POČET MÍST JE OMEZEN ! Přihlášky a info e-mailem [email protected] (tel./sms: 776 026 766)