Tento web je součástí projektu BDSM.CZ

Vědomé BDSM: Škola submise

Datum: 15. 3. 2014 10:00 - 19:00 Vložit do Outlooku vložit do Outlooku...
Místo: Světlo Slunce Podrobnější informace podrobnější informace...
Pořadatel: Jana Götzová
Vstup: viz informace v popisu akce
Stav: viz informace v popisu akce

Srdečně Vás zveme na tento jedinečný workshop, na kterém budete mít kromě jiného možnost vrátit se o několik let zpátky - do školy! Ne však do školy obyčejné, ale „Školy submise" - mimořádně oblíbené a vyhledávané instituci s nejlepšími referencemi a vysokým počtem úspěšných absolventů, ve které šéfuje přísná ale spravedlivá paní ředitelka a její stejně nesmlouvavá zástupkyně!

Netěšte se však jen na roli poslušných či neposlušných studentů, budete mít totiž taky příležitost stát se součástí učitelského sboru a vyučovat velice netradiční, ale o to zábavnější předměty, které by jste v obyčejné škole hledali jen marně!

Pro ty méně odvážné nebo nováčky – školní rok začíná až v sobotu a do té doby budete mít čas i prostor na „zahřátí", seznámení a naladění se, zvlášť pokud k nám přijedete poprvé.

Dokážu si hrát se svou submisí a odevzdat se do něčích rukou? A co se stane, když se role obrátí? Která moje součást mi přináší větší potěšení a proč?

Workshopy „Vědomé BDSM" nabízí netradiční pohled na to, co se stane, když se spojí svět Tantry se světem BDSM. Hravou formou a v bezpečném prostředí prozkoumáváme témata dominance/submise, moci/bezmoci, vedení/odevzdání se. Můžeme se dotknout nejen našich hranic, ale taky starých zranění, pocitů studu, viny, nespravedlnosti nebo ponížení a podívat se, jak je transformovat. Workshop má pokaždé jiný program.

Pro koho je workshop určen? - Pro ženy i muže všech orientací, jednotlivce nebo páry, preferována je určitá zkušenost s osobnostně-rozvojovým workshopem a vědomou sexualitou.

Jaké jsou podmínky účasti? - Přihlášení se e-mailem, uvedení jména a kontaktu na mobil, pocit komfortu a akceptace alespoň částečné nahoty.

Co si vzít sebou? - Pohodlné oblečení, sárong, šátek na oči, oblíbené kostýmy (pokud máte)

Bližší informace ohledně zálohy a pod. vám budou zaslány e-mailem.

Cena: 1.300,- pro jednotlivce, 2.500,- pro páry (700,-/jednotlivec nebo 1.300,-/pár záloha dopředu + doplatek na místě)

Možnost přespání v centru: 200,-

VČASNÁ REZERVACE NUTNÁ, POČET MÍST JE OMEZEN !

Přihlášky a info e-mailem [email protected] (tel./sms: 776 026 766)