Tento web je součástí projektu BDSM.CZ

Vánoční Tantra-BDSM: Překvapení pro odvážné!

Datum: 13. 12. 2013 18:00 - 21:00 Vložit do Outlooku vložit do Outlooku...
Místo: Světlo Slunce Podrobnější informace podrobnější informace...
Pořadatel: Jana Götzová
Vstup: viz informace v popisu akce
Stav: viz informace v popisu akce

Láska. Smyslnost. Intimita. Bolest. Potěšení. Kreativita. Dokážeme být kreativní v našem intimním vztahu? Máme k dispozici nástroje a techniky, jaké máme například při tanci? Potřebujeme tady pravidla a předpisy? Necháme naše strachy a touhy, aby vstoupili do tance tak, jak to děláme, když milujeme?

Darujte si setkání sami se sebou i druhými v přítomnosti, meditaci, hravosti i extázi. Vstupte spolu s námi do zkušenosti posvátné sexuality a nezapomenutelných prožitků intimních BDSM rituálů. Tento workshop otevírá brány do říše smyslného setkání, vychutnávání a prožitku kontaktu, který se děje dlouho předtím, než k němu dojde na fyzické úrovni… Vzrušení. Zklamání. Touha. Strach. Nebe. Peklo.

Workshopy „Vědomé BDSM" nabízí netradiční pohled na to, co se stane, když se spojí svět Tantry se světem BDSM. Hravou formou a v bezpečném prostředí prozkoumáváme témata dominance/submise, moci/bezmoci, vedení/odevzdání se. Můžeme se dotknout nejen našich hranic, ale taky starých zranění, pocitů studu, viny, nespravedlnosti nebo ponížení a podívat se, jak je transformovat. Workshop má pokaždé jiný program.

Pro koho je workshop určen? - Pro ženy i muže všech orientací, jednotlivce nebo páry, preferovaná je určitá zkušenost s osobnostně-rozvojovým workshopem a posvátnou sexualitou. Jaké jsou podmínky účasti? - Přihlášení se e-mailem, uvedení jména a mobilu na vás, na 1-denním workshopu v So pocit komfortu a akceptace Vaší (alespoň částečné) nahoty. Co si vzít sebou? - Pohodlné oblečení, sárong a šátek na oči. Bližší informace ohledně zálohy a pod. vám budou zaslány e-mailem.

Večerní ochutnávka: pátek 13. prosince, 18 – 21h; celodenní tantrický workshop: sobota 14. prosince, 10 – 19h

Ochutnávka: 300,- (platba na místě) – je možné zúčastnit se samostatně 1-denní workshop: 900,- pro jednotlivce, 1.600,- pro spolu přihlášené a platící páry (500,-/jednotlivec nebo 1.000,-/pár záloha dopředu + doplatek na místě) VČASNÁ REZERVACE NUTNÁ, POČET MÍST JE OMEZEN ! Přihlášky a info e-mailem [email protected] (tel./sms: 776 026 766)