Tento web je součástí projektu BDSM.CZ

Vědomé BDSM: Sex a moc

Datum: 22. 11. 2013 18:00 - 21:00 Vložit do Outlooku vložit do Outlooku...
Místo: Světlo Slunce Podrobnější informace podrobnější informace...
Pořadatel: Jana Götzová
Vstup: viz informace v popisu akce
Stav: viz informace v popisu akce

Večerní ochutnávka: pátek 22. listopadu, 18 – 21h, celodenní workshop: sobota 23. listopadu, 10 – 19h

Zacházet vědomě, zodpovědně a láskyplně se svou mocí může být pro nás náročné, pokud nám moc v dětství či jiných vztazích byla opakovaně odebírána. Nevyléčená zranění často způsobují, že více či méně vědomě ubližujeme, protože bylo ublíženo nám, používáme svou moc manipulativně a destruktivně, nebo naopak – dovolujeme druhým, aby tímto způsobem jednali s námi.

Na tomto workshopu budeme mít kromě jiného možnost podívat se na to, jak vědomé hraní si s mocí může být léčivé a transformační. Vyzkoušíme si, jaké to je, když si dovolíme vstoupit do své síly a užít si to! Poznáme, jak velkou moc máme, když dáváme intenzivní prožitek a potěšení druhému.

Jaký je můj vztah k moci? Bojím se víc toho, že moc ztratím, nebo že ji budu mít? Používám sex na získání moci, nebo toužím po moci, abych získal sex? Používám svoji sexualitu, abych dala lásku, nebo abych potvrdila svojí moc?

Co sebou? - Pohodlné oblečení + oblečení, ve kterém se cítíte sexy a ve své síle, sárong a šátek na oči.

Pro koho je workshop určen? - Pro ženy i muže všech orientací, jednotlivce nebo páry, začátečníky i pokročilé - zkušenost s Tantrou nebo BDSM není podmínkou. Podmínkou je přihlášení se e-mailem, uvedení jména a tel. kontaktu na vás. Bližší informace ohledně zálohy a pod. vám budou zaslány e-mailem.

Ochutnávka: 300,- (platba na místě) – je možné zúčastnit se samostatně; celodenní workshop: 900,- (pro účastníky ochutnávky jen 800,-) a to 500,- záloha dopředu + doplatek na místě). REZERVACE NUTNÁ, POČET MÍST JE OMEZEN!

Přihlášky a info e-mailem [email protected] (tel./sms: 776 026 766)