Tento web je součástí projektu BDSM.CZ

Tantrické BDSM: Spojení dvou světů

Datum: 24. 10. 2013 18:00 - 21:00 Vložit do Outlooku vložit do Outlooku...
Místo: Brno - Domeček Podrobnější informace podrobnější informace...
Pořadatel: Jana Götzová
Vstup: viz informace v popisu akce
Stav: viz informace v popisu akce

Večerní ochutnávkový workshop, který nabízí netradiční pohled na to, co se stane, když se spojí svět Tantry se světem BDSM. Hravou formou, v bezpečném prostředí a s použitím tantrických principů prozkoumáváme témata dominance/submise, moci/bezmoci, vedení/odevzdání se. Můžeme se dotknout nejen našich hranic, ale taky starých zranění, pocitů studu, viny, nespravedlnosti nebo ponížení a podívat se, jak je transformovat. Workshop má pokaždé jiný program, který na sebe nenavazuje.

Co znamená BDSM si každý z nás hravě najde na internetu. Co je Tantra se většina lidí z internetu plném dezinformací a podivných nabídek masážních salonů nedozví. Tantra není masáž nebo jakási technika, jak se mnoho lidí mylně domnívá – která se dá naučit během ročního kurzu, ale mnohem víc. Je to dlouhodobá a transformační cesta osobního rozvoje, která nás rozvíjí na všech úrovních. Je to hluboká a mocná cesta sebeobjevování a sebepřijetí. Uctívá jednotu mezi energií a vědomím a pomáhá nám léčit naše sexuální zranění, které často pochází ze zneužití, potlačení nebo posedlosti. Je to cesta prožitku a přímé zkušenosti, která otevírá brány k naší živosti, autenticitě, kreativitě a svobodě.

Co sebou? - Pohodlné oblečení, sárong a šátek na oči.

Pro koho je workshop určen? - Pro ženy i muže všech orientací, jednotlivce nebo páry, začátečníky i pokročilé - zkušenost s Tantrou nebo BDSM není podmínkou. Podmínkou je přihlášení se emailem, uvedení jména a kontaktu na vás.

Cena: 300 Kč, platba na místě. REZERVACE NUTNÁ, POČET MÍST JE OMEZEN!

Přihlášky a info emailem [email protected] (tel./sms: 776 026 766)