Tento web je součástí projektu BDSM.CZ

Vědomé BDSM: Umění odevzdat se

Datum: 18. 10. 2013 18:00 - 21:00 Vložit do Outlooku vložit do Outlooku...
Místo: Světlo Slunce Podrobnější informace podrobnější informace...
Pořadatel: Jana Götzová
Vstup: viz informace v popisu akce
Stav: viz informace v popisu akce

Touha odevzdat se pochází z hlubokého duchovního zdroje, toužíme dát sami sebe něčemu mocnějšímu než jsme my, něčemu, co nás přesahuje. V momentě spojení se s partnerem se stáváme něčím větším, proto ta touha po rozšíření skrze sexualitu. Prozkoumáme rozdíl mezi „odevzdáním se" a „podřízením se" a dotkneme se zkušenosti, kdy právě v rukách někoho, kdo nás ovládá či znehybní přichází pocit síly, svobody a rozšíření.

Čím nás prožitek submise tak fascinuje? Můžu se vzdát moci a zároveň být posílen? Dokážu pustit kontrolu, otevřít se a hrát si s touto svou součástí?

Workshopy, které organizuji, nabízí netradiční pohled na to, co se stane, když se spojí svět Tantry se světem BDSM. Hravou formou a v bezpečném prostředí prozkoumáváme témata dominance/submise, moci/bezmoci, vedení/odevzdání se. Můžeme se dotknout nejen našich hranic, ale taky starých zranění, pocitů studu, viny, nespravedlnosti nebo ponížení a podívat se, jak je transformovat. Workshop má pokaždé jiný program.

Co sebou? - Pohodlné oblečení, sárong a šátek na oči.

Pro koho je akce určena? - Pro ženy i muže všech orientací, jednotlivce nebo páry, začátečníky i pokročilé - zkušenost s Tantrou nebo BDSM není podmínkou. Podmínkou je přihlášení se emailem, uvedení jména a tel. kontaktu na vás. Bližší informace ohledně zálohy a pod. vám budou zaslány e-mailem.

V uvedené době (pátek 18. 10.) bude probíhat večerní "ochutnávka". Na ni volitelně navazuje sobotní celodenní workshop.

Cena: Ochutnávka: 300 Kč (platba na místě) – je možné zúčastnit se samostatně

1-denní workshop: 900,- (pro účastníky ochutnávky jen 800,-) a to 500,- záloha dopředu + doplatek na místě)

REZERVACE NUTNÁ, POČET MÍST JE OMEZEN!

Přihlášky a info emailem [email protected] (tel./sms: 776 026 766)