Tento web je součástí projektu BDSM.CZ

Sluneční Tvrz - Jiskření na Tvrzi I.

Datum: 12. 1. 2007 18:00 - 14. 1. 2007 16:00 Vložit do Outlooku vložit do Outlooku...
Místo: Sluneční Tvrz; Petrůvka Podrobnější informace podrobnější informace...
Pořadatel: Sluneční Tvrz Petrůvka
Vstup: viz informace v popisu akce
Stav: viz informace v popisu akce

JISKŘENÍ NA TVRZI I.
aneb Škola elektro

Jak jsme avizovali již před prvním dílem školy bondage na Tvrzi, zájem o naše BDSM srazy se postupně zvyšuje a my máme omezenou kapacitu, jak na ubytování, tak i v mučírně (na posledním srazu bylo 35 osob, a to je naše maximum), proto jsme se rozhodli organizovat akce i pro užší skupiny jako jsou např. spankeři, bondagisté a další podle zájmu.

Tentokrát jsme zaznamenali zájem o elektro praktiky v BDSM a jelikož i mistr elektrotortury Milkov je ochoten nás všechny trošku poučit, rozhodli jsme se zorganizovat první díl Jiskření na Tvrzi.

Sraz oficiálně začíná v 18:00 hodin, kdo přijde později, bude opět ochuzen o úvodní část. Kapacita je jako vždy omezena, proto přivítáme, budete-li se registrovat včas. Kdo máte zájem dozvědět se více o elektro praktikách v BDSM, nahlédnout na ni i z jiného úhlu, naučit se zacházet s generátory a kam např. umístit elektrody, budete zcela jistě vítáni.

Prosíme, abyste počítali s tím, že již klasicky pro naše srazy platí symbolické vstupné ve výši 50,-Kč.

Registrace opět probíhá formou e-mailů, napište, prosím, něco o sobě (odkud jste, zda-li jste D nebo S apod.) a také, zda-li jste ochotni se stát objektem pro elektro praktiky či nikoliv. Očekáváme od Vás i informaci o tom, zda bude požadovat ubytování či nikoliv a jakého typu. Registrace jsou veřejné.

Máte-li tedy zájem se přijet pobavit o elektro v BDSM praxi, ale jistě nejen o tom, jste vítání a registrujte se nám, ať víme, kolik Vás bude, na e-mailovou adresu: [email protected]