Tento web je součástí projektu BDSM.CZ

Pražský klinik sraz

Datum: 29. 5. 2010 17:00 - 30. 5. 2010 2:00 Vložit do Outlooku vložit do Outlooku...
Místo: Metropol Bar, Špitálska 61 (Americké námestie), Bratislava Podrobnější informace podrobnější informace...
Pořadatel: czClinic.com
Vstup: viz informace v popisu akce
Stav: viz informace v popisu akce
Dovolujeme si pozvat všechny příznivce kliniku na sraz, či spíše edukativní workshop, který se bude konat v sobotu 29.5.2010, od 17:00 hod. v jednom Pražském klubu poblíž Smíchovského nádraží. Na tomto srazu se budete moci dovědět spoustu zajímavých informací, postupů a praktik na téma vyšetřování, cévkování, nástroje, elektrostimulace a filling. Některé z těchto praktik budou předvedeny na figurantce nebo figurantovi. Po skončení výkladu budete mít možnost si nabyté vědomosti a postupy vyzkoušet v praxi, avšak pouze na vlastním domluveném subjektu. Akce je jen pro vážné zájemce a příznivce kliniku, a měla být povídací i akčnící. Účastníci budou mít možnost v době srazu využít i další prostory a zařízení klubu (mučírnu, cely, klinikovou mísnost...). Je stanoveno vstupné ve výši 300 Kč na pokrytí nákladů. Na místě bude možné zakoupit zboží z obchodu BDSMshop.cz se slevou 10%. Pokud máte zajem se této akce zúčastnit, napište prosím mail na [email protected].

Účastník srazu se svým přihlášením zavazuje dodržovat následující pravidla:
Je zakázáno vstupovat do výkladu, narušovat jeho průběh a sahat na figuranty bez vyzvání. Nezveřejňovat nikde adresu konání srazu. Nikdo také nesmí bez souhlasu a domluvy zasahovat do hry druhých. Po celou dobu akce platí absolutní zákaz fotografování dalších účastníků a prostor. Za porušení daných pravidel nebo zásad slušného chování je možno účastníka okamžitě vykázat z akce.

Diskuse o tomto srazu je vedena na strankach www.czclinic.com, registrace je mozna i na stranke www.bdsmklub.cz (pro cleny klubu, ostatni mi prosim napiste mail na nenufer@bdsmshop.sk).