Tento web je součástí projektu BDSM.CZ

Vědomé BDSM: Tanec na hranici - večerní ochutnávka

Datum: 27. 9. 2013 18:00 - 21:00 Vložit do Outlooku vložit do Outlooku...
Místo: Světlo Slunce Podrobnější informace podrobnější informace...
Pořadatel: JanaG
Vstup: viz informace v popisu akce
Stav: viz informace v popisu akce

V naší kultuře, kde je agrese démonizovaná jako síla života, "NE" není moc dobře přijímáno. Slovo "agrese" v latině znamená zaútočit nebo zmocnit se. Agrese neznamená vyjít z kontaktu, odstrčit, ublížit, nebo překročit naše hranice. "NE" pouze označuje linii, kde já končím a ty začínáš. Jen naznačím linii hranic, no zůstávám v kontaktu.

Říct nebo přijmout "NE" může být nelehké, pokud jsme prožili emocionální, fyzické nebo sexuální násilí v dětství. Skutečné "NE" vychází z pánve, ne z hlavy. Vzniká při interakci těla, hlasu a očního kontaktu a závisí na schopnosti uvolnit se a být doma ve svém těle. Nicméně, limity vytváří taky fascinující prostory pro dotyk a kontakt a to i se sebou samým. Limity jsou emoce, jsou živé a neustále v pohybu. Zdravá sexualita je o autentickém sebevyjádření a potřebuje taky agresi: upřímné, spontánní "NE". To je to, s čím si kromě jiného budeme hrát.

Workshopy, které organizuji, taky nabízí netradiční pohled na to, co se stane, když se spojí svět Tantry se světem BDSM. Hravou formou prozkoumáváme témata dominance/submise, moci/bezmoci, vedení/odevzdání se. Můžeme se dotknout nejen našich hranic, ale taky starých zranění, pocitů studu, viny, nespravedlnosti nebo ponížení a podívat se jak je transformovat.

S sebou: pohodlné oblečení a šátek na oči. Vezměte sebou partnera, no můžete dorazit i bez něj. Workshop je určen jak pro začátečníky, tak pokročilé. Zkušenost s Tantrou nebo BDSM není podmínkou. Tou je pouze přihlášení se emailem, uvedení jména a tel. kontaktu na vás.

Cena: 300,- (platba na místě)

Přihlášky a info emailem [email protected] (tel./sms: 776 026 766)

Lektorka: Ing. Jana Götzová