Tento web je součástí projektu BDSM.CZ

Takonín - open air akce

Datum: 8. 9. 2006 18:00 - 10. 9. 2006 19:00 Vložit do Outlooku vložit do Outlooku...
Místo: Takonín Podrobnější informace podrobnější informace...
Pořadatel: Waco, Nufinka, Dittrich, Bigg, Muflonek a Donatien
Vstup: viz informace v popisu akce
Stav: viz informace v popisu akce

Vážené dámy, vážení pánové,
dovolujeme si Vás tímto pozvat na akci zvanou Velká úchyl open air akce Takonín .
je občas uváděna pod matoucím názvem Orlík2. Překvapivě je inspirována úspěšnou akcí Orlík 2004 a pořádnou chutí blbnout.

Kdy a kde? : 8.– 10.9.2006 v areálu Takonín-Trojdolí

OFICIÁLNÍ STRÁNKY: http://takonin.srazy.com/

Akce vzniká jako sraz společenství organizátorů Waco, Nufinka, Dittrich, Bigg, Muflonek a Donatien pro pobavení jich samotných, jejich přátel a hostů – předpokládá se výskyt osob dlouho neviděných, ale i dosud nespatřených :-)

Jsou zváni lidé, kteří si rádi hrají, zajímají se o jakékoliv části BDSM a především osoby příjemné, důvěryhodné, či takové, které byly ověřenými tvory doporučeny. Nerozhoduje orientace, preference, ani to, jste-li pár, single, či je vás najednou víc, nebo se nepočítáte k lidem.

Přihlašování :
Pro účast na setkání je třeba registrace tak, jako tomu bývá na jiných úchyláckých akcích (Podraz, Eliot, Alcatraz). Některé osoby jsou považovány za známé, ti méně známí nebo nováčci budou potřebovat ručitele, který se za něj zaručí takřka hlavou a vlastní ctí (ručitelem není každý známý „úchyl“). Registrace budou spuštěny co nejdříve.

Registrace a platby záloh končí 7.9. do 12:00 hod. Do tohoto termínu musí být příslušná platba na koncovém účtu, nikoliv odeslaná !!!

Co za to :
Vlezné možno platit na místě, nebo se dá ušetřit předplacením zálohy, která bude vyjadřovat, že svou účast myslíte opravdu vážně. Záloha činí 300 Kč, z čehož se 100 Kč použije jako vstupné a dalších 200 Kč předplatí služby. Pro ty, jenž se rozhodnou zálohu neplatit, vstupné naroste na 200 Kč a zároveň zmizí část možností výběru.

Veškerá další ceny se řídí ceníkem Campu, které jsou opravdu velice lidové :-)

Jídlo
Provozovatel je velice vstřícný, leč však nemůže vařit pro každého něco jiného. ZDE máme na výběr z několika jídel na oběd a večeři, k snídani je možno vybrat buď švédský stůl (malého kempu :-) nebo z připravených variant. Výběr jídla nebude probíhat až na místě, ale předem při registraci. Vegetariáni nebo dietáři si budou muset dovézt jídlo své, smažák a jiná fritovaná jídla nebudou z technických důvodů k dispozici.

Program
Program je koncipován spíše jako volná zábava jednotlivců či skupinek než estráda. Dělat si zde budete moct, defacto co je Vám libo, samozřejmě však pouze v rámci pravidel slušného chování (Nufinka slibuje, že každý, kdo cokoliv poškodí, bude rituálně a zcela nekonsensuálně naražen na vlajkový stožár :-)
Na sobotní večer je zamýšleno hromadné grilování.

Ubytování
Jak již bylo zmíněno, setkání proběhne v Campu Takonín - Trojdolí (jeho stránky zde), který se nachází v odlehlé přírodě mezi Benešovem a Vlašimí. Areál je uzavřený a oplocený. Bydlet je možno jak v pokojích (2-4 lůžka) ve zděných budovách s povlečenými loži, tak v chatkách (4 lůžka) bez přikrývek.

Nufinka dodává poznámku pod čarou: Nebude to hotel Ritz, ale už teď nás tam mají rádi ;-)))

Doprava
Nejlépe se bude dopravit na místo nějakým vozem. Kemp se nachází ještě kus za vesnicí. Pokud se vám nepodaří přidat k nějakému odvozu (s čímž se vám můžeme pokusit pomoct) a rozhodnete se využít MHD, jeďte na trase Vlašim-Benešov do zastávky Chotýšany rozcestí. Odtud je to ještě asi 4 km pěšky, ale máme připravený pendl. Pokud se tedy rozhodnete jet autobusem, tak nám dopředu napište, kterým autobusem přijedete a skvělí Donatien nebo Bigg vás tam vyzvednou a odvezou do kempu.

Kontakt
Pro dotazy a koordinaci ubytování pište Muflonkovi, pro veškeré další informace pište ostatním organizátorům.

OFICIÁLNÍ STRÁNKY:  http://takonin.srazy.com/