Tento web je součástí projektu BDSM.CZ

Eliot

Datum: 8. 9. 2007 15:00 - 9. 9. 2007 12:00 Vložit do Outlooku vložit do Outlooku...
Místo: Brno, Ostrovačice Podrobnější informace podrobnější informace...
Pořadatel: Medvěd a Waco
Vstup: viz informace v popisu akce
Stav: viz informace v popisu akce

Program

Návštěva Josifa Vissarionoviče Eliota

Jak již vyplývá z názvu samotného, bude celý večer v ruském a třeba i sovětském duchu. Pokud je to alespoň trochu možné, přizpůsobte tomu svůj oděv. Není vyhlášen povinný dresscode, ale přiměřený oděv je vítán a bude i oceněn.

Organizace a doprava

Pokud bude počasí vlídně nakloněno, tak již v odpoledních hodinách od 14:00 proběhne druhé eliotovské bahnění. V bazénku proběhnou zápasy v bahně, kterých se může zúčastnit kdokoliv z příchozích. Bahnění se odehrává pod širým nebem a je odvislé od počasí, takže v závislosti na předpovědi bude jeho konání potvrzeno nebo odřeknuto ve čtvrtek 6.9.2007. Pokud se chcete zúčastnit i na bahnění, doporučujeme naplánovat příjezd do Eliotu před 13.00.

V průběhu večera proběhne soutěž v bondage a to ve dvou disciplinách: provázková a volná (tedy za použití jakýchkoliv prostředků). Dostanete příležitost předvést, co jste si odnesli z předchozích bondážovacích workshopů a kam dále jste se dostali. Doporučujeme si předem zajistit a případně i dovést vlastní subjekt k bondage. Volných obětí na místě bude velmi omezený počet. Kromě toho se chystá na večer i drobné překvapení, těšte se.

Prezentace probíhá v sobotu 8.září od 15:00 do 17:00 hodin osobně. Otevřená část srazu se koná v sobotu od 17:00 hodin v příjemném prostředí penzionu Eliot, vzdáleném od Hlavního vlakového nádraží i autobusového nádraží Zvonařka 35 minut cesty MHD a poté 15 minut pěšky, nebo autem 6 km od dálnice D1 - exit Kývalka, směr GP a po silnici 602 na Brno, ve Veselce odbočit doleva, minout odbočku Žebětín a na další už je tabule doleva a pak další doprava.

Respektujte prosím, že od 18:00 započne plánovaný program a díky pozdějšímu příchodu byste se již nemuseli mít možnost zapojit.

Budeme mít k dispozici salonek pro program a restauraci pro povídací část návštěvnictva. Celková kapacita restaurace je 45 lidí, salonku 40 a ubytování 16 na pokojích s příslušenstvím a dalších 6 lůžek bez. K dispozici jsou tyto pokoje:

 • 2 x 1 lůžkový pokoj
 • 2 x 2 lůžkový pokoj
 • 2 x 3 lůžkový pokoj
 • 1 x 4 lůžkový pokoj
 • 1x mnoholůžkový pokoj

Ubytování a strava

V místě konání akce je možné domluvit ubytování a stravu již od pátku 7.9. Doporučený příjezd na ubytování je sobota 13-17 hodin, odjezd dle možností a nálady. Abychom předešli bloudění, mužete mi do poznámky pořadateli dopsat mobil, navedu vás.

Přespání pro omezený počet osob je zajišteno v místě, cena je jako obvykle klouzavá podle počtu přihlášených. Stravování je možné podle jídelního lístku (k dispozici na webu) do 18:00 a od 21:00 do 22:00. Pro zájemce je nabízena jednotná večeře, podávaná mezi 20:00 a 20:30, aby došlo k podstatnému zkrácení čekání na jídlo i dosažení vhodné ceny. Vzhledem ke špatným zkušenostem, že na snídani chodí i lidé kteří si ji neobjednali a pak se nedostává na spáče, bude snídaně součástí ubytování. Případné požadavky na jídlo a pití napište do poznámky pořadateli, předám je majitelům restaurace.

Pravidla

 • hlavní akce je organizována jako omezeně veřejná s nutností registrace a ručení pro nováčky
 • minimální příspěvek na náklady setkání 100 Kč, horní hranice příspěvku není omezena
 • soukromé akčnění ve vyhrazených prostorech
 • jako obvykle, neberte sebou drogy, střelné zbraně ani fotoaparáty
 • dění v sále fotografují pouze akreditovaní fotografové
 • účastníci se registrují přes web
 • ubytování v pátek se vyřizuje u sl. Petry v restauraci
 • jakékoliv hrátky pouze po předchozím dobrovolném souhlasu zůčastněných

INFORMACE A REGISTRACE http://www.waco.cz/registor/registor3.php?aid=20&wht=frm