Tento web je součástí projektu BDSM.CZ

Květnový bondage workshop na Andělu

Datum: 12. 5. 2018 10:00 - 16:00 Vložit do Outlooku vložit do Outlooku...
Místo: Praha - Smíchov Podrobnější informace podrobnější informace...
Pořadatel: BorgSM
Přednášející: BorgSM
Vstup: viz informace v popisu akce
Stav: viz informace v popisu akce

Kdy: 12.5.2018 v 10h (předpokládaný konec okolo16h)
Kde: Praha - Smíchov
Kapacita: 6 párů
Srdečně Vás zveme na bondage workshop prozačátečníky a mírně pokročilé. Není podmínkou ani nutností účast na minulýchresp. předcházejících workshopech. Pokud si čímkoli nejste jisti rád Vám vašedotazy zodpovím.
Co musíte znát? Vůbec nic - workshop je určenýprimárně jak pro začátečníky, kteří ještě s provazem téměř nepřišli dokontaktu, až po mírně pokročilé, kteří si rádi zopakují základy a obohatí se onové poznatky. Dle náročnosti tématu budou případně účastníci rozděleni do dvouskupin dle zkušeností , kdy ti zcela začínající se budou věnovat základní problematicejednotlivých témat a ti zkušenější si zopakují své poznatky a seznámí se svybranými variantami. 
Téma workshopu:
• Zlomyslné vázání 
• Tlakové body 
• Vázání v pohybu

Zlomyslné vázání – zlomyslné vázání je velmidůležitou součástí bondage obecně. Přidává koření a jiskru a ve správnémkontextu vždy přináší vítanou změnu. Ukážeme si několik základních principů amožností, které lze využít téměř kdykoli.

Tlakové body  – využití tlakových bodů je velmi obsáhlýmtématem, tentokrát si ukážeme několik základních možností jak těchto prvků bezpečněvyužít nejen za účelem intenzivních vjemů, ale také při pohybu a práci s tělem. 


Vázání v pohybu  – vázání v pohybu je velmi zábavné, aletaké velmi intenzivní a náročné a dalo by se pojmenovat téměř jako tanec s provazy.Ukážeme si několik základních principů a důležitých zásad jak s vázáním v pohybubezpečně začít

Co s sebou:
V blízkém okolí je několik restaurací a nákupnícentrum Nový Smíchov. Taktéž bude k využití i varná konvice. Vždy radějipočítejte s tím, že vám může být chladněji, tak si sebou vezměte něco napřehození, ať nejste po přestávce zbytečně ztuhlí chladem. Na rychlý přísunenergie je dobré mít i něco sladkého, rozhodně si nezapomeňte pohodlné oblečenípro vázání, přezůvky, podložku nebo karimatku a minimálně 4 jutové nebo konopnéprovazy v délce minimálně 8 metrů. Šátek (nejlépe dva), stačí úplně obyčejnýběžný čtyřcípý, materiál bavlna nebo jiný vám příjemný. Doporučuji se dobudoucna vybavit minimálně 4ks provazu po 8 metrech a později 8ks. Průměrprovazu 5 nebo 6mm. V místě bude možnost zakoupení či zapůjčení omezenéhomnožství provazů pouze po předchozí domluvě, nejlépe svůj zájem napište dopoznámky při registraci.
Praktické informace o tom co s sebou najdete i vtomto článku: 
http://www.borgbondage.eu/2015/10/30/co-s-sebou-na-vazaci-workshop/
Cena: 350,- na osobu převodem

* ceny jsou uvedeny na osobu, tento workshop jepárová záležitost tudíž je třeba hradit částku za dvě osoby, součástí úplné registraceje i úhrada kurzovného
Výše kurzovného je uvedena v popisu akce stejně,jako zda se registruje po osobách či párech. V případě, že kurzovné vypsánojako cena za osobu a registruje se v párech, je třeba cenu vynásobit a uhraditna číslo účtu: 670100 - 2213916679/6210 jako variabilní symbol použijtetelefonní číslo, pod kterým jste se registrovali bez mezinárodní předvolby a dopoznámky napište své jméno či přezdívku. Po přijetí platby Vám bude naregistrační email zaslána zpráva s potvrzením registrace a všemi nutnýmidoplňujícími informacemi včetně navigace na místo konání akce. Minimální účastpro konání workshopu jsou čtyři řádně zaregistrované páry. V případě, že tatopodmínka nebude splněna, bude workshop zrušen a již zaregistrovaným vráceno kurzovnézpět. 
Registrace bude probíhat prostřednictvím [email protected] 
Po registraci obdržíte přesnou navigaci do místakonání workshopu. V případě, že nemáte partnera nebo partnerku, napište nakontaktní email včetně kontaktu na sebe. Nespoléhejte však, že se nám podaříVám protějšek zprostředkovat – můžeme být nápomocni Vás zkontaktovat. 

PS: Odkazy na články dočasně nebudou fungovat doplné obnovy stránek.

V případě obtíží s registrací a případné dalšídotazy pište na email: [email protected]
Těšíme se na Vás