Tento web je součástí projektu BDSM.CZ

Vědomé BDSM: Bolest versus potěšení II.

Datum: 23. 8. 2013 18:00 - 21:00 Vložit do Outlooku vložit do Outlooku...
Místo: Světlo Slunce Podrobnější informace podrobnější informace...
Pořadatel: BDSM.CZ
Vstup: viz informace v popisu akce
Stav: viz informace v popisu akce

Srdečně Vás zvu na druhé pokračování tohoto úspěšného workshopu. Předchozí účast na prvním není nutná, program bude samostatný, možná malinko odvážnější.

Bolest je jakási ochranná a varovná funkce organismu, může být našim průvodcem i rádcem, abychom zaměřili pozornost na místa, které si to vyžadují. Může být taky našim učitelem. Kromě toho, bolest je relativní a vždy je potřeba na ni pohlížet v souvislosti s kontextem, ve kterém ji vnímáme. Když cítíme bezpečí, důvěru, lásku nebo vzrušení – naše tělo dokáže přijmout a zpracovat neuvěřitelné množství bolesti a transformovat ji do čisté energie.

Na tomto workshopu se společně podíváme do smyslového světa BDSM her a vyzkoušíme si některé nástroje a techniky zpracování bolesti. Podíváme se, jak fyzický kontakt může být kultivován a rozšířen za pomocí správných nástrojů a jak hraní si s intenzivní stimulací může být zábavné a dynamické.

Workshopy, které organizuji, taky nabízí netradiční pohled na to, co se stane, když se spojí svět Tantry se světem BDSM. Hravou formou prozkoumáváme témata dominance/submise, moci/bezmoci, vedení/odevzdání se. Můžeme se dotknout nejen našich hranic, ale taky starých zranění, pocitů studu, viny, nespravedlnosti nebo ponížení a podívat se jak je transformovat.

S sebou: šátek na oči, sárong a pohodlné oblečení. Vezměte sebou partnera, no můžete dorazit i bez něj. Workshop má pokaždé jiný program, který na sebe nenavazuje a je určen jak pro začátečníky, tak pokročilé. Zkušenost s Tantrou nebo BDSM není podmínkou. Tou je pouze přihlášení se emailem s uvedením jména a kontaktu na Vás.

Cena: 300 Kč, platba na místě

Přihlášky a info emailem [email protected] (tel./sms: 776 026 766)