Tento web je součástí projektu BDSM.CZ

Workshop japonské bondage - 2. lekce

Datum: 8. 3. 2013 18:30 - 23:59 Vložit do Outlooku vložit do Outlooku...
Místo: Brno Podrobnější informace podrobnější informace...
Pořadatel: Ala
Přednášející: Soptik
Vstup: viz informace v popisu akce
Stav: viz informace v popisu akce
Společně se Soptíkem vás zvu na Workshop japonské bondage - 2. lekci 

REGISTRACE POUZE MAILEM -  [email protected]  - kapacita 22 vázajících. Na přihlášení jinde nebude brán ohled. Registraci lze v případě potřeby zrušit, náhradníci budou rádi. 

Přednáší: Soptík 
Podmínkou účasti je buď absolvování předchozího workshopu, nebo zvládnutí alespoň jednoduchého vázání rukou - viz podrobnosti a náplň na  http://www.xbondage.cz/workshop.htm#brno  
Vstupné: 50 Kč (na pronájem sálu)  

Workshopy budou dva se stejnou náplní: 
- v pátek 8. března 2013 - lze spojit s návštěvou sobotní akce Shibari Circle 5 - show dvojice Riccardo Wildties & Redsabbath -  http://www.KinbakuLuXuria.com  a jejich workshopu v Brně. Patří mezi absolutní špičku v Evropě a mezi nejužší masterclass v Kinbaku a vázání - podrobnosti budou upřesněny.
- v sobotu 16. března 2013 - prosím zájemce z Brna a okolí, aby si, pokud jim to vyhovuje, vybrali tento termín a 8.3. nechali pro přespolní, kteří budou chtít navštívit i Shibari Circle 5. Děkuji.  
Začátek: v 19h (vstup od 18h) 
Místo: Domeček - velký sál, Brno (přespání na žíněnkách je možné)

AFTER PARTY Je přístupná i těm, kteří nebyli na workshopu. Předpokládá se v sále a přilehlých prostorách s kuchyňkou cca od 22:30 - BAČKŮRKY S SEBOU! (Přespání na žíněnkách v sále je možné ve vlastním spacáku, ale počítejte s tím, že v sále se bude žít do pozdních hodin.) A také s sebou vezměte DOBROTY pevné i tekuté - co si nepřineseme, NEBUDE. (Instantní kafe donesu.)